Wielka Siódemka Barlinecka

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Trasa 2016

Trasa 2016

Trasa zawodów

CHARAKTERYSTYKA TRASY


Trasa wyścigowa ma długość 5 km i tworzy zamkniętą pętlę. Następne dystans 10 km  powstaje jako jej wielokrotność. Trasę można określić jako średnio-trudną ponieważ występuje dość znaczna różnorodność ukształtowaniu terenu i zmienność podłoża od twardej nawierzchni przez szutr, leśną drogę, odcinki z wystającymi korzeniami po miękkie  podłoże , które po deszczu może być lekko błotniste. Na trasie występują dwa dość długie podejścia i jedno strome zejście.
Podłoże trasy jest w 90 % miękkie (leśne drogi i ścieżki, zbita ziemia), a w 10% twarde (asfalt i kostka brukowa). Na trasie przewidziano punkt z wodą (bufet). Na mapie przedstawiającej całą trasę można zapoznać się z umiejscowieniem bufetu.
Start i Meta trasy znajduje się na Stadionie Miejskim. Na stadionie będzie mieściło się również biuro zawodów, punkt rejestracji, wydawanie oraz przyjmowanie chipów, zaplecze wspierające zawody.
Kierunek przebiegu trasy wyznaczony jest za pomocą kolorowej taśmy (zwłaszcza w miejscach szczególnie wymagających uwagi). Na trasie umiejscowiono na drzewach w postaci tabliczek informację o przebytej odległości na : 1, 2 ,3, 4 i 5 kilometrze .

Przebieg trasy na Stadionie Miejskim przedstawiamy na oddzielnej mapie w powiększeniu.
Dołączamy również mapę, na której pokazujemy gdzie będzie można zaparkować samochody.

 

Przejdź trasę! (PDF)

 

 

 

 

 

WYNIKI 2017: wszystkie kategorie
WYNIKI 2016: 5 km (1),
5 km (2), 10 km
WYNIKI 2015: 5 km, 10 km
WYNIKI 2014: 5 km, 10 km, 20 km,
WYNIKI 2013: 5 km, 10 km, 20 km,
II Mistrzostwa Euroregionu Pomerania

WYNIKI 2012: wszystkie kategorie

Centrum Informacji Turystycznej
Centrum Informacji Turystycznej

 

MINI Słowniczek (MINI-Wörterbuch

(format .pdf)